ارز دیجیتال تتر چیست؟

ارز دیجیتال تتر چیست؟

1398/06/20
| 287

  «نوسانات قیمت ارز دیجیتال به‌صورت روزانه تقویت می‌شود و آن‌ها را غیرقابل استفاده می‌کند. نوسانات ارز دیجیتال سودمندی آن را برای انجام معاملات محدود می‌کند. ارز دیجیتال تتر اما ثبات قیمت مناسبی دارد و جزو ده ارز دیجیتال محبوب قرار می‌گیرد. در ادامه گروه سام اکسچنجر به بررسی این ارز دیجیتال می‌پردازد.»
 

ارز دیجیتال؛ تتر یک ارز مبتنی بر بلاکچین است که رمزنگاری‌های آن در گردش با مقدار معادل ارزهای سنتی فیات مانند دلار، یورو یا ین ژاپن که در یک حساب بانکی تعیین‌شده نگهداری می‌شوند، پشتیبانی می‌شوند. توکن های تتر، تحت نماد USDT تجارت می‌کنند. ارز دیجیتال تتر متعلق به نسل جدیدی از ارزهای رمزنگاری شده به نام stablecoin است که هدف از آن حفظ ارزش و ثبات ارز دیجیتال است، برخلاف نوسانات گسترده مشاهده شده در قیمت سایر ارزهای رمزنگاری محبوب مانند Bitcoin و Ethereum. این امر باعث می‌شود که به‌جای اینکه به‌عنوان واسطه‌ای برای سرمایه‌گذاری‌های سوداگرانه مورداستفاده قرار گیرد، از آن به‌عنوان وسیله مبادله و نحوه ذخیره ارزش استفاده می‌شود. ارز دیجیتال تتر به‌طور خاص به دسته stablecoin های وثیقه شده فیات تعلق دارد، یعنی یک ارز فیات مانند دلار آمریکا، یورو یا ین، هر ارز دیجیتالی را در گردش پشتوانه می‌کند. سایر دسته‌بندی‌های stablecoin شامل stablecoin های رمزنگاری شده از ذخایر ارز دیجیتال به‌عنوان وثیقه یا stablecoin های بدون وثیقه استفاده می‌کنند که هیچ وثیقه‌ای ندارند، اما بسته به کارکردن، به روشی مشابه بانک ذخیره برای حفظ عرضه لازم توکن ها استفاده می‌کنند.ارز دیجیتال تتر1

ارز دیجیتال تتر چگونه کار می‌کند؟

 تتر از طریق پروتکل Omni روی بلاکچین وجود دارد. پروتکل Omni یک نرم‌افزار منبع باز است که با زنجیره‌های بلاکچین ارتباط برقرار می‌کند تا امکان صدور و بازخرید توکن های ارز دیجیتال را مانند تتر فراهم کند. ارزهای بسترهای نرم‌افزاری تتر 100٪ توسط دارایی‌های ارزی واقعی فیات در حساب ذخیره پشتیبانی می‌شوند. طبق شرایط خدمات و محدودیت‌های تتر، ارز دیجیتال تتر قابل بازخرید و مبادله هستند.

پشتیبانی از ارز جهانی

ارز دیجیتال تتر از دلارهای ایالات‌متحده (USD)، یورو (EUR) و ین ژاپن (JPY) حمایت می‌کند.

امنیت

ارز دیجیتال تتر در بالاترین سطح از فناوری انقلابی و رمزنگاری ایمن ساخته شده و به قوانین سختگیرانه و امنیتی جهانی و دولت جهانی پایبند است.ارز دیجیتال تتر می‌تواند با رعایت شرایط و خدمات، در امنیت کامل، در بلاکچین معامله و ذخیره و پرداخت شود. اگر از Poloniex یا Bittrex استفاده کرده باشید، احتمالاً چندین بار بازار UDST را دیده‌اید و حتی ممکن است به‌طور مرتب از آن استفاده کنید. بااین‌حال، برخی ممکن است کاملاً از ارز دیجیتال تتر و چگونگی عملکرد آن آگاه نباشند.

USDT؛ یک دارایی ارز دیجیتال است که از طریق پروتکل Omni در بلاکچین بیت کوین صادر می‌شود. هر واحد USDT توسط یک دلار آمریکایی که در ذخایر Tether Limited نگهداری می‌شود، حمایت می‌شود و می‌تواند از طریق بستر ارز دیجیتال تتر خریداری شود. USDT می‌تواند درست مانند بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر منتقل‌شده، ذخیره و خرج شود، کاربران می‌توانند با هر کیف پول مجهز به Omni Layer مانند Ambisafe Holy Transaction یا کیف پول Omni آن را معامله و ذخیره کنند. در سیستم ذخیره ارز دیجیتال تتر، مقدار USDT در گردش را می‌توان با استفاده از ابزارهای ارائه‌شده در Omnichest.info، بر روی بلاکچین بیت کوین به راحتی بررسی کرد. تعداد کل USDT در گردش در هر زمان به‌عنوان TUSD مشخص می‌شود. مبلغ USDT در گردش باید همیشه با مبلغ USD در حساب بانکی استفاده شده توسط محدودیت تتر برای دریافت و ارسال ارز فیات به کاربرانی که مستقیماً در بستر ارز دیجیتال تتر خریداری و بازپرداخت می‌کنند، یکسان باشد.
 

 

چه چیزی از Tether می‌گیرید؟

ارز پایدار: ارز دیجیتال تتر وجه را به ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند و آن را به قیمت ارزهای ملی مانند دلار آمریکا، یورو و ین تبدیل می‌کند و به آن پیوند می‌زند. پشتیبانی کامل: هر یک از ارزها همیشه از 1 به 1 حمایت می‌شوند. شفافیت: دارایی‌های ذخیره روزانه منتشر می‌شوند و مشمول حسابرسی‌های مکرر حرفه‌ای می‌شوند. همه ارز در گردش همیشه با ذخایر مطابقت دارند. تکنولوژی بلاکچین: پلتفرم ارز دیجیتال تتر در بالای فناوری‌های باز blockchain ساخته شده است و از امنیت و شفافیت که در اختیار شما قرار می‌دهد بهره می‌برد. ادغام گسترده: ارز دیجیتال تتر یکپارچه‌ترین واحد پول دیجیتالی فیات امروزه است. می‌توان خریدوفروش و استفاده از ارز دیجیتال تتر را در Bitfinex، Shapeshift، GoCoin و سایر صرافی‌ها انجام داد. امنیت: فناوری ارز دیجیتال تتر باقابلیت بلاکچین ضمن رعایت استانداردها و مقررات بین‌المللی، امنیت جهانی را ارائه می‌دهد.

خدمات شرکت‌های بلاکچین

ارائه خدمات خود با انواع ارزهای دیجیتال_ پیشنهاد کالاها و خدمات با ارز دیجیتالی که خریداران با آن آشنایی دارند._ هزینه‌های عملیاتی و زمان

معاملات ارز دیجیتال تتر

_ از پیوندها به‌عنوان جایگزینی برای روش‌های سنتی سپرده‌گذاری و برداشت استفاده می‌شود._ دارایی‌های مشتری را صرفاً از طریق فرآیندهای رمزنگاری، ازجمله چند سیگنال و به‌صورت ایمن مدیریت می‌کند.

_ تعادل فیات بین مبادلات را بسیار آسان‌تر و در زمان واقعی حل می‌کند.
 

چگونه یک کیف پول ارز دیجیتال تتر تهیه کنیم؟

ارز دیجیتال تتر پول شما را به یک ارز پایدار با پشتیبانی 1 به 1 تبدیل می‌کند و با پول نقد به دست آورده خود کارهای بیشتری را انجام می‌دهد._ معامله با ارز: ذخیره و خرید و ارسال ارز دیجیتال تتر، پشتیبانی شده 1 تا 1 را در صرافی‌ها، پلتفرم‌ها و کیف پول‌های یکپارچه._ حساب خود را تأمین کنید: از طریق کیف پول‌های دیگر دارای قابلیت اتصال به‌حساب های ارز دیجیتال تتر و کیف پول خود ارزشی را اضافه کنید.

_ نوسانات را کاهش دهید: پول نقد را به ارز دیجیتال پایدار تبدیل کرده و به‌عنوان USD، EUR یا JPY نگه‌دارید._ ارسال برای دیگران: ارز دیجیتال پایدار را به کیف پول‌ها و صرافی‌های دارای قابلیت اتصال دیگر انتقال دهید. برای اینکه اطلاعات خود را در زمینه کیف پول های ارز دیجیتال بالا ببرید خواندن مقاله زیر که به شما پیشنهاد می دهیم را از دست ندهید.
 

کیف پول ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند؟

تتر2

چگونه ارز دیجیتال تتر بخریم؟

معامله ارز دیجیتال تتر نسبتاً ساده است. پس از مبادله در Poloniex یا Bittrex، می‌توان از آن برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده کرد. می‌توان آن را به‌راحتی از صرافی به هر کیف پول فعال شده لایه Omni منتقل کرد. خرید تتر در ایران به صورت قانونی و البته خیلی راحت تراز خرید تتر از سایت اصلی اش امکان پذیر است و صرافی سام اکسچنجر نیز یکی از این مراکز است که می توانید ار راهنمایی کارشناسان مجرب این صرافی نیز استفاده نمایید. البته در ادامه برای اطلاع هر چه بیشتر شما مراحل خرید تتر از سایت اصلی آن را برای شما به اختصار آورده ایم که بدنیست از آن مطلع شوید.
 

مراحل خرید ارز دیجیتال تتر از سایت اصلی 

مرحله ۱:

در Tether.io یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 مرحله ۲: برای ایجاد حساب کاربری روی ثبت‌نام کلیک کنید.

مرحله ۳: اطلاعات شخصی خود را پر کنید و روی ایجاد حساب کلیک کنید.

مرحله ۴: حساب کاربری شما ایجاد می‌شود. برای استفاده از آن، باید تائید هویت دو عاملی را فعال کنید که یک لایه امنیتی اضافی نیز به حساب شما اضافه می‌کند. روی صفحه امنیتی کلیک کنید.

مرحله ۵: روشی را برای فعال کردن 2-FA استفاده کنید. ما می‌خواهیم Google Authenticator را انتخاب کنیم.

مرحله ۶: کد QR (1) را اسکن کرده یا کد (2) را در Google Authenticator تایپ کنید.

مرحله ۷: به شما کد داده می‌شود (که هرچند وقت یکبار تغییر می‌کند). کد را وارد کنید و روی فعال کردن کلیک کنید.

2-FA اکنون فعال است. برای دسترسی به‌حساب خود به تلفن نیاز خواهید داشت، بنابراین مطمئن شوید که آن را گم نمی‌کنید.

مرحله ۸: اکنون به آدرس ایمیل خود بروید و روی لینک فعال‌سازی ارسال‌شده توسط ارز دیجیتال تتر کلیک کنید.

ایمیل شما تائید خواهد شد.

 

 قسمت دوم:

هویت خود را تائید کنید و برای واریز یا برداشت، ابتدا باید مراحل تائید را طی کنید.

مرحله ۱: بر روی yourusername در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

مرحله ۲: روی تأیید کلیک کنید.

مرحله ۳: تأیید فردی را انتخاب کنید.

مرحله ۴: اکنون به پایین صفحه بروید. مدتی وقت بگذارید تا اطلاعات نمایش داده شده را بخوانید زیرا این امر به روند تائید کمک می‌کند.

 مرحله ۵: روی ادامه تأیید فردی کلیک کنید.

مرحله ۶: تمام بخش‌های نمایش داده شده را کامل کنید تا حساب کاربری خود را به‌طور کامل تائید کنید. برای شروع هر بخش، روی شروع کلیک کنید.

 

قسمت سوم: ارسال / دریافت / برداشت

ارسال و دریافت ارز دیجیتال تتر بسیار رو به جلو است. به شما یک آدرس کیف پول Bitcoin داده می‌شود که می‌توانید از آن برای دریافت وجوه USDT استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به قسمت افزودن وجوه بروید: به شما یک آدرس کیف پول نشان داده می‌شود که می‌تواند برای دریافت USDT یا بیت کوین استفاده شود: برای دریافت وجه از حساب بانکی خود، روی برداشت از بانک کلیک کنید و دستورالعمل‌های نشان داده شده را دنبال کنید. برای ارسال USDT یا بیت کوین به‌سادگی به قسمت ارسال صندوق بروید. سپس به آدرس بیت کوین بروید و مقدار USDT موردنظر خود را ارسال کنید. برای تبدیل و ارسال USDT به‌حساب بانکی خود روی برداشت کلیک کرده و دستورالعمل نشان داده شده را دنبال کنید. در آخر، شما همچنین می‌توانید BTC خود را به USDT و بالعکس تبدیل کنید. به‌سادگی روی تبدیل کلیک کنید و دستورالعمل‌های نشان داده‌شده را دنبال کنید. اکنون می‌توانید آزادانه از USDT استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای تبدیل ارز دیجیتال تتر به USD و بالعکس باید حساب خود را تائید کنید.
 

 تفاوت ارز دیجیتال تتر و بیت کوین

بیت کوین جایگزینی برای ارزهای سنتی  و  نبودن کنترل شخص ثالث در تبادلات مالی و وابسته نبودن به هیچ نظام بانکی و مالی  ویژگی های بیت کوین هستند.  ارز دیجیتال تتر  برای ارزهای فیات روی بیس بلاک چین است و  از لحاظ قیمتی نیز  با دلار یکسان است. ارز دیجیتال تتر هیچ‌گونه هزینه معامله‌ای ندارد، گرچه کیف پول و مبادلات خارجی ممکن است هزینه کمی داشته باشد. برای تبدیل ارز دیجیتال تتر به دلار و بالعکس از طریق  سایت  Tether.to کاربران باید هزینه کمی بپردازند. خریدوفروش ارز دیجیتال تتر برای بیت کوین می‌تواند از طریق انواع مبادلات مانند موارد ذکرشده در گذشته یا از طریق پلتفرم Tether.to انجام شود، همچنین امکان تبدیل بین USD و از حساب بانکی شما فراهم می‌شود. نحوه استفاده از پلتفرم Tether.to به شرح زیر است.
 

چرا ارز دیجیتال تتر

ارز دیجیتال تتر؛ پولی است که برای اینترنت ساخته شده است. ارز دیجیتال تتر به سایر ارزها ازجمله دلار، یورو و ین تبدیل می‌شود و شما را قادر می‌سازد تا با هزینه کمتری توکن دیجیتال را ذخیره، ارسال و دریافت کنید. تتر ایمن و شفاف است و هدف آن محافظت از مصرف‌کننده از نوسانات با اتصال به ارزهای واقعی است.
 

نحوه خرید ارز دیجیتال تتر

برای خرید تتر از سام اکسچنجر ابتدا در سایت ثبت نام کنید و از راهنمایی کارشناسان مجرب ما استفاده نمایید. خرید و فروش تتر نیاز به مهارت و سرمایه گذاری دارد که بهتر است این ریسک را حساب شده و با آگاهی انجام دهید تا به موفقیت خوبی دست پیدا کنید. در این راه همراهتان خواهیم بود فقط کافی است از اطلاعات خوبی که کارشناسان ما در اختیاریتان قرار م یدهند استفاده کنید تا بهترین خرید وفروش تتر را تجربه نمایید.
 

ارز دیجیتال تتر متعلق به شرکتی از چینی

ارز دیجیتال تتر متعلق به شرکتی از چین است که در دنیای ارزهای رمزنگاری شده یک انقلاب واقعی ایجاد کرد. آن‌ها یک ارز فیات را به یک رمزنگاری تبدیل کردند. چنین نوآوری توسط بازرگانان از سراسر جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفت؛ بنابراین بیایید یک نگاه دقیق‌تر به چگونگی کار ارز دیجیتال تتر بپردازیم و چرا یک نفر می‌تواند آن را بخرد.
 

چگونه ارز دیجیتال تتر کار می‌کند؟

 ارز دیجیتال تتر قبلاً اسم متفاوتی به نام Realcoin داشت. این ارز قبلاً یک altcoin معمولی بود که در بین معامله گران محبوب بود، اما نمی‌توانست با Litecoin،Namecoin و سایر ارزهای رمزنگاری شده رقابت کند؛ بنابراین صاحبان ارز دیجیتال تتر به این نتیجه رسیدند که تغییر نام تأثیر مثبتی در تجارت آن‌ها خواهد گذاشت و البته که تصمیم آن‌ها درست بود. اگر ما سیستم را به حداکثر میزان ممکن ساده کنیم می‌توانیم ارز دیجیتال تتر را به‌عنوان خدماتی معرفی کنیم که USD، EUR و سایر ارزهای فیات را به توکن های مجازی (دیجیتال) تبدیل می‌کند که بعداً با استفاده از بلاکچین بیت کوین ارسال و دریافت می‌شود. به‌عبارت‌دیگر، ارز دیجیتال تتر نوعی پول دیجیتال با دارایی های ملموس دنیاهای واقعی است. از نظر فنی حتی یک رمزنگاری نیست بلکه بیشتر راهی برای استفاده از ارزهای فیات مانند ارزهای الکترونیکی است. چه کسی ممکن است به این نیاز داشته باشد؟ سؤال خوبی است. بدون شک معامله گران آنلاین به آن احتیاج دارند و آن‌ها به همه چیزهایی که می‌توانند از آن پول خوبی بیاورند نیاز دارند.ارز تتر3

مزایای ارز دیجیتال تتر

در واقع ارز دیجیتال تتر اجازه می‌دهد تا معاملات آنلاین را با توکن ها انجام داد و برابر دلار آمریکا باشد. این یک جایگزین خوب برای بیت کوین بی ثبات است، زیرا نرخ ارز دیجیتال تتر بسیار پایدار است. یک توکن Tether USDT همیشه برابر با یک دلار آمریکاست. این امر قابل‌تغییر نیست و به ما این اطمینان را می‌دهد که نوسانات رایج برای ارزهای الکترونیکی تهدیدی جدی برای ما نیست. چنین ترکیبی از ارزهای دیجیتال با امنیت واقعی و بلاکچین بیت کوین ابزار مناسب مالی برای آینده است. امروز ارز دیجیتال تتر به کلیه کاربران ثبت‌نام شده اجازه می‌دهد تا با استفاده از بلاکچین بیت کوین، دلار آمریکا را اضافه و خارج کنند. کاربران از بالاترین سطح امنیت و معاملات سریع برخوردار هستند. با استفاده از Tether دیگر هرگز نگران نرخ ارز نخواهید بود، چراکه تتر پایدارترین ارز در جهان است و ارز دیجیتال تتر مستقیماً به دلار تبدیل است.
این بدان معناست که شما مجبور نیستید بودجه زیادی را در معرض خطر قرار دهید. احتمالاً تتر امن‌ترین ارز دیجیتال امروزه است و تعداد بسیار زیادی از شرکای بین‌المللی مانند
Poloniex، Ambisafe، Space Shift و دیگران دارد. احتمالاً این بهترین ضمانت برای یک سرویس جوان و نوآورانه است. 
درست مانند سایر خدمات پرداخت آنلاین عمده ارز دیجیتال تتر، از API و سیستم پیشرفته کیف پول الکترونیکی را پشتیبانی می‌کند. ما همچنین می‌خواهیم توجه داشته باشیم که ارز دیجیتال تتر خدمات پشتیبانی عالی برای مشتری دارد. متأسفانه در حال حاضر خدمات آن فقط به زبان انگلیسی موجود است، اما خدمات پشتیبانی مشتری به خودی خود بسیار مفید است. مسئولین آن به‌سرعت در مورد هر سؤال یا مسئله‌ای درباره ارز دیجیتال تتر به شما پاسخ می‌دهند.
پیش‌بینی نرخ تحلیلی بیت‌کوین توسط تتر مقاله ای جذاب است که به شما توصیه می کنیم خواندن آن را از دست ندهید.

 

نتیجه‌گیری درباره ارز دیجیتال تتر

مانند هر پروژه ابتکاری دیگری ارز دیجیتال تتر یک دارایی ریسک‌پذیر است، اما با توجه به ثبات نرخ آن و همچنین شرکای مطمئن ارز دیجیتال تتر می‌توانیم با خیالی راحت به سرمایه‌گذاری آن بپردازیم. برای اطلاع بیشتر درباره سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال تتر  می‌توانید با متخصصین سام اکسچنجر مشورت نمایید.