سام اکسچنجر انتخابی ویژه برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی

سام اکسچنجر انتخابی ویژه برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی

1398/04/28
| 3201
خرید فوچرز


ما در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از سام اکسچنجر و برخی از ارزهای دیجیتالی که در صرافی آنلاین سام اکسچنجر قابل خرید و فروش هستند می پردازیم.

انتخاب بهترین صرافی آنلاین یکی از دغدغه های کاربران

 

در بستر اینترنت خدمات بی شماری به کاربران ارائه می گردد و کاربران به دلیل وجود انتخاب های فراوان گیج و سر در گم می شوند، که واقعا کدام انتخاب بهترین است و یکی از معضلاتی که با آن درگیر می شوند همین انتخاب بهترین گزینه می باشد.
در بحث صرافی های آنلاین هم در کشور ما صرافی های بی شماری در فضای مجازی موجود هستند که خدمات آنلاین ارائه می کنند و سوال این است که یک کاربر بایستی چه ویژگی هایی را در نظر بگیرد تا بهترین انتخاب را در میان این صرافی ها جهت مبادلات ارزی دیجیتالی و آنلاین خود برگزیند.

 

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین 

صرافی آنلاین سام اکسچنجر که ما آن را پیشنهاد می دهیم دارای مزایایی است که در پایین به برخی از شاخصه های آن می پردازیم:
پرفکت مانی یکی از ارزهای دیجیتالی پر کاربرد موجود در ایران می باشد که دارای محبوبیت فراوانی است،  از دلایل محبوبیت این ارز دیجیتالی پشتیبانی از ایجاد حساب برای کاربران ایرانی با وجود محدودیت های جهانی که برای آنها وجود دارد و همچنین پشتیبانی از زبان فارسی در قالب وب سایت این بانک اینترنتی است.


  خرید ووچرز


خرید و فروش پرفکت مانی در سام اکسچنجر

جهت ایجاد حساب پرفکت مانی به وب سایت این بانک جهانی اینترنتی رفته و پس از انجام عملیات ثبت نام حساب کاربری، شماره حساب پرفکت مانی یا به اصطلاح همان کیف پول را از وب سایت جهت مبادله ارزی دریافت می کنیم. این ارز دیجیتالی دارای چهار نوع حساب دلار، یورو، بیت کوین و طلا می باشد.
ارز دیجیتالی پرفکت مانی یکی از ارزهای موجود در صرافی آنلاین سام اکسچنجر است و کاربرانی که قصد خرید اتوماتیک و ارزان این ارز دیجیتالی را دارند ابتدا نیاز به ثبت نام در سایت صرافی آنلاین سام اکسچنجر و تایید احراز هویت آنها توسط مدیریت وب سایت دارند و سپس می توانند به صورت آنی و آنلاین اقدام به خرید یا فروش پرفکت مانی کنند. جهت خرید این ارز دیجیتالی نیاز به یک حساب پرفکت مانی می باشد و همچنین جهت فروش نیازمند شماره حساب شبا کلیه بانک های عضو شتاب است.
سام اکسچنجر به عنوان یکی از معتبرترین صرافی های آنلاین دارای بهترین قیمت ایران در فروش پرفکت مانی و همچنین خرید منصفانه با قیمت بالا به صورت اتوماتیک و آنی می باشد. 
 

خرید فوچرز


ووچر پرفکت مانی چیست و دلایل انتخاب آن

ووچر پرفکت مانی (e-voucher) یک کارت اعتباری برای پرفکت مانی است که در صورت خرید این گونه کارت ها، اطلاعاتی به خریدار تحویل داده می شود. از مزیت های مهم ووچر پرفکت مانی این مورد است که جهت خرید این ارز نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی نمی باشد. با توجه به مواردی که گفته شد خرید و فروش این کد دیجیتالی بسیار ساده و آسان می باشد، همچنین این کد دیجیتالی را می توان به ارزهای دیجیتالی دیگر مثل بیت کوین تبدیل کرد.

 

ووچر پرفکت مانی انتخابی سریع جهت تبادلات ارزی 

کاربر می تواند با مراجعه به وب سایت سام اکسچنجر ابتدا ثبت نام  خود را به صورت خیلی سریع انجام داده و پس از احراز هویت توسط مدیریت، قادر به خرید ووچر پرفکت مانی و همچنین فروش این کد دیجیتالی می باشد. صرافی اینترنتی سام اکسچنجر به صورت اتوماتیک در کمترین زمان پس از پرداخت هزینه، کدهای این ارز دیجیتالی را  که دارای بهترین قیمت ایران می باشد را در اختیار کاربر قرار داده و همچنین جهت فروش در صورت داشتن کدهای ووچر پرفکت مانی صرافی سام اکسچنجر با نرخی  بالا و رقابتی این کدها را خریداری کرده و مبلغ آن را به شماره حساب شبا کاربر واریز می کند.
با داشتن این کدها کاربر می تواند در سراسر بستر اینترنت در هر نقطه دنیا جهت خریدهای اینترنتی خود به راحتی پرداخت هایش را انجام دهد و هر زمانی که نیاز داشت این کد را به ریال و یا ارزهای دیگر تبدیل کند. یکی از کاربردهای دیگر این کدهای دیجیتالی این است که کاربر می تواند در صورت لزوم این کدها را برای اشخاصی دیگر ارسال کند، حتی اگر شخص مورد نظر دارای حساب پرفکت مانی نباشد با داشتن این کدها توانایی هر گونه خرید آنلاین و سایر موارد را خواهد داشت. پس بایستی این نکته را مد نظر داشته باشیم که داشتن این کدها به معنی مجاز بودن استفاده از آنها می باشد و کاربر بایستی این کدها را بصورت محرمانه در اختیار خود داشته باشد.
 

کلام آخر

مواردی که در این محتوا ارائه گردید به اختصار به کاربردها و مزایای استفاده از سام اکسچنجر پرداختیم، تا کاربران را با یک صرافی آنلاین و ایمن آشنا کرده باشیم. کاربران عزیز در انتخاب صرافی های مجازی به دلیل وجود پرداخت ها به صورت آنی و امکان کلاهبرداری حتما موارد امنیتی را رعایت کنند تا از مشکلات عدیده ای که امکان به وجود آمدن آن وجود دارد؛ جلوگیری کنند.
 

 خرید فوچرز


صرافی آنلاین سام اکسچنجر

تیم سام اکسچنجر در طی سالیانی که خدمات متنوع آنلاین را به کاربران خود ارائه می کند،  این افتخار را دارد که با ایجاد تسهیل ثبت نام کاربران خود، بستر ایمن برای حساب های کاربران، اتوماتیک و آنی بودن پرداخت ها، ارائه بهترین قیمت ایران جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و سایر خدمات ارزی مجازی دیگر؛ برند خود را به عنوان یکی از معتبرترین صرافی های آنلاین کشور معرفی کرده و مورد حمایت وسیع شما کاربران گرامی قرار گرفته است.