معایب و مزایای پرفکت مانی چه هستند

معایب و مزایای پرفکت مانی چه هستند

1398/04/23
| 1132

مزایای پرفکت مانی

حتما مقاله پرفکت مانی را مطالعه کرده اید و با این سیستم و ووچر پرفکت مانی آشنا هستید. در این مقاله ما به بررسی عمیق تر حساب پرفکت مانی می پردازیم ومعایب و  مزایای پرفکت مانی را بررسی می کنیم تا با خیالی آسوده تر دست به خرید و فروش پرفکت مانی یا خرید و فروش ووچر پی اس آن کار کنید.

نحوه ی کار پرفکت مانی

ارزهای الکترونیکی بسیاری وجود دارد،  ولی پرفکت مانی به دلیل اینکه به راحتی میتوان حساب ایجاد کرد و به خرید و فروش پرداخت، همچنین به اهراز هویت های وقت گیر مانند حساب های دیگر نیاز ندارد ، و از همه مهمتر این است که پرفکت مانی کاربران ایرانی ره به رسمیت شناخته و اعلام کرده است که ایرانیان میتوانند از خدمات آن استفاده کنند، و وب سایت پرفکت مانی با زبان فارسی قابل دسترسی است و مانند برخی ارزها نیاز به فرار از تحریم ها نیست.
مزایای پرفکت مانی

مزایای پرفکت مانی

در بخش بالا از مزایای پرفکت مانی که سادگی در افتتاح حساب و شارژ حساب ،  و همچنین خرید صحبت کردیم، از دیگر مزیت های پرفکت مانی این است که  این قابلیت را دارد که در معامله از طلا، بیت کوین ، یورو ،  دلار و.. استفاده کند ، همچنین میتوانیم پرفکت مانی را از حسابی به یک حساب دیگر (هرنوع حساب شخصی ، بیزنسی  وهمکاری  ) انتقال دهیم. همچنین پرفکت مانی سود ماهیانه ارائه میدهد. و این نکته را اشاره کردیم که از سیاست های کشور آمریکا در تحریم علیه ایران پیروی نمی کند.

perfectmoney

ایمنی از دیگر مزایای پرفکت مانی است که در اینجا به طور خلاصه به شرح  آن میپردازیم

ممکن است به این سوال برسید که میتوان به امنیت پرفکت مانی اطمینان کرد یانه ؟ قاعدتا باید هرجایی که بحث پرداخت مطرح است، امنیت باید رعایت شود ،پرفکت مانی در این زمینه روش هایی را برگزیده و در نظر گرفته است که از جمله آنها میتوان به بررسی نشانی اینترنتی یا همان IPAddress هر شخص را بررسی و حفظ می نماید. یک راه دیگر برای چک کردن امنیت، اهراز هویت کاربران از طریق ارسال پیامک است

یک روش دیگر از طریق کارت کد است، این کات که یک کد اختصاصی را از طریق ایمیل ارسال میکند و برای هرتراکنش یکی از این کدها را به کار می برد.